Kierowca zasnął w aucie, obudzili go strażnicy. Mężczyzna była tak pijany, że zasnął w aucie przy włączonym silniku na parkingu przed jednym z bloków na osiedlu Dolnośląskim. Mieszkańcy wezwali straż miejską. Okazało się, że 32-latek miał na sumieniu znacznie więcej. Na miejscu wkrótce pojawiła się policja... (...)