Najemca wpadł w furię i zdemolował wnętrze domu. Mężczyzna, wynajmujący pokój w jednym z domów w pobliżu osiedla Słonecznego, wpadł w furię i zdemolował jego wnętrza. Zatrzymany przez policję 43-latek był pijany. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Jak wyjaśnił swoje zachowanie? (...)