Prąd z PGE popłynie pod ziemią, bo mieszkańcy narzekali na awarie. W dwóch podszczercowskich miejscowościach narzekali na ciągłe awarie linii energetycznych i brak prądu po wichurach i śnieżycach. PGE po apelach mieszkańców zgodziło się, aby kabel energetyczny poprowadzić pod ziemią. (...)