Reklama

Reklama

PGE GiEK ogłosiło konkurs na prezesa i wiceprezesa. Czy w spółce zależnej szykują się zmiany?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE GiEK ogłosiło konkurs na prezesa i wiceprezesa. Czy w spółce zależnej szykują się zmiany? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ogłosił postępowania kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i wiceprezesa w spółce Megaserwis.

Reklama

Konkurs na stanowiska prezesa i wiceprezesa w spółce MegaSerwis ogłosił koncern PGE Górnictwo i Energetyka Kownencjonalna. Kandydaci mogą aplikować do 26 kwietnia. 

Jakie wymagania stawia koncern? Osoby starający się o stanowisku muszą posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia  i posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych. Kandydatem nie może być osoba, która pełni funkcję społecznego współpracownika albo jest zatrudniona w biurze poselskim czy senatorskim, wchodzi w skład organu partii politycznej czy też jest zatrudniona przez partię. O posadę nie może ubiegać się też osoba, pełniąca funkcję z wyboru w zakładowej organizacji związkowej.

- Wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na członków zarządu spółki MegaSerwis wynika z faktu upływu 3-letniej kadencji obecnego składu zarządu. Mandaty członków zarządu wygasną najpóźniej do 30 czerwca - informuje Iwona Paziak, kierownik biura komunikacji PGE GiEK. 

Jak dodaje, do czasu powołania nowego składu zarządu, obecni członkowie nadal pełnią swoje funkcje. Obecnie prezesem spółki jest Agnieszka Skonieczka, a wiceprezesem Tomasz Rogojsza. 

MegaSerwis zajmuje się usługami sprzątania i gastronomią. Spółka zatrudnia w sumie 960 osób z czego w rejonie Bełchatowa ponad 700 pracowników. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy