Reklama

Reklama

Górnicy oddali krew dla potrzebujących. Akcję zorganizowano na terenie kopalni [FOTO]

Opublikowano: pt, 15 kwi 2022 11:40
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Krwiodawcy z Powiatowego Stowarzyszenia HDK przy KWB Bełchatów zorganizowali kolejną akcję na terenie zakładu. Ile litrów krwi oddali górnicy?

Reklama

W akcji zorganizowanej przez Powiatowe Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy KWB Bełchatów wzięło udział w sumie 47 osób. Zbiórka krwi została przeprowadzona na terenie kopalni. Łącznie udało się zebrać 21 litrów krwi. 

- Bełchatowscy górnicy po raz kolejny podzielili się tym, co najcenniejsze i licznie przyłączyli się do akcji krwiodawstwa. To piękne i bezinteresowne działanie jest szczególnie ważne w obliczu tego, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. To kolejny wyraz społecznej odpowiedzialności, za który serdecznie dziękuję - powiedział Andrzej Legeżyński, prezes zarządu PGE GiEK. 

To druga w tym roku akcja krwiodawców z kopalni. Pierwszą zorganizowano w lutym w jednej z bełchatowskich szkół. Oddano wówczas 18 litrów krwi. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy