Reklama

Reklama

Pomoc żywnościowa w gminie Bełchatów. Kto może skorzystać?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Pomoc żywnościowa w gminie Bełchatów. Kto może skorzystać?  - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Bełchatów przyjmuje zapisy mieszkańców na pomoc żywnościową. Jakie warunki trzeba spełnić?

Reklama

Jak informuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bełchatowie, wciąż przyjmowane są zapisy dla osób chcących skorzystać z pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, Podprogram 2021. Głównym warunkiem do spełnienia przez osoby ubiegające się o pomoc żywnościową jest kryterium dochodowe. Dochód netto dla osoby w rodzinie nie powinien przekraczać 1.161,60 zł. Natomiast w przypadku osoby samotnie gospodarującej – 1.542,20 zł.

Osoby zainteresowane otrzymaniem żywności powinny zgłosić się do pracowników socjalnych GOPS w Bełchatowie (ul. Kościuszki 13) – parter, pokój nr 10 lub zadzwonić na numer tel. 44 632-42-01 lub 515-776-507.

- Aby zakwalifikować się do przyszłorocznej edycji programu, należy jedynie wypełnić oświadczenie o dochodzie w rodzinie lub dochodzie osoby samotnie gospodarującej (netto) za miesiąc poprzedzający miesiąc złożenia oświadczenia. Uwaga! Osoby, które wcześniej korzystały z pomocy żywnościowej w ramach programu, a chciałyby z tego wsparcia korzystać w przyszłym roku, również są zobowiązane do ponownego przeliczenia dochodu – informuje gmina Bełchatów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy