Reklama

Reklama

Magistrat nominował nową dyrektor w miejskiej placówce. Wcześniej kierowała jedną ze szkół podstawowych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd miasta w Bełchatowie

Magistrat nominował nową dyrektor w miejskiej placówce. Wcześniej kierowała jedną ze szkół podstawowych - Zdjęcie główne

foto Urząd miasta w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miejska i Powiatowa Biblioteka w Bełchatowie ma nową dyrektor. Na stanowisko została mianowana Edyta Jasińska, która wcześniej była dyrektorem SP nr 4. Zastąpiła odwołaną Magdalenę Forusińską.

Reklama

Bełchatowska biblioteka ma nową dyrektor. Na stanowisko została powołana Edyta Jasińska, która od 2017 roku była dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie. Jak magistrat tłumaczy taki wybór?

- Jest to osoba kompetentna, posiadająca wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, również w zarządzaniu placówkami - mówi Kryspina Rogowska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Bełchatowie. 

Przypomnijmy, że pod koniec 2020 roku po 22 latach pracy ze stanowiska została odwołana dotychczasowa dyrektor - Magdalena Forusińska, która o swoim pożegnaniu z biblioteką poinformowała w mediach społecznościowych zaznaczając, że nie poznała powodu owołania. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pt. Magistrat dymisjonuje dyrektora. "Odwołano mnie po 22 latach pracy, bez podania przyczyny"

Jak informuje urząd, umowa z poprzednią dyrektor została rozwiązana za porozumieniem stron, "bez konieczności świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia", który kończy się 31 stycznia. Władze miasta odmówiły komentarza odnośnie przyczyn rozstania się z byłą dyrektor. 

- Urząd miasta nie komentuje zmian personalnych w placówkach podległych - mówi Kryspina Rogowska. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy