Reklama

Reklama

Magistrat dymisjonuje dyrektora. ''Odwołano mnie po 22 latach pracy, bez podania przyczyny''

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Magistrat dymisjonuje dyrektora. ''Odwołano mnie po 22 latach pracy, bez podania przyczyny'' - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po 22 latach pracy na stanowisku dyrektora bełchatowskiej biblioteki, Magdalena Forusińska została odwołana – jak twierdzi, bez podania przyczyny. Była już dyrektor placówki podziękowała w mediach społecznościowych swoim współpracownikom.

Reklama

Po 22 latach pracy Magdalena Forusińska przestała być dyrektorem bełchatowskiej biblioteki. Swoimi odczuciami podzieliła się, zamieszczając oświadczenie na portalu społecznościowym facebook. Informuje w nim m.in. o tym, że została odwołana ze stanowiska bez podania przyczyny.

- Nie mam innej możliwości, więc za pośrednictwem Facebooka, chcę serdecznie podziękować wszystkim z Państwa, z którymi zetknęłam się podczas mojej zawodowej drogi – piszę była dyrektor placówki w mediach społecznościowych.

 Magdalena Forusińska podziękowała też władzom miasta, a także współpracownikom, bez których – jak wynika z jej wpisu – MiPBP w Bełchatowie nie cieszyła by się taką pozytywną renomą.

- Najbardziej dziękuję swoim bibliotecznym współpracownikom, tym, którzy pracują i którzy już są na emeryturach. Bez Was drodzy Państwo biblioteka nie cieszyłaby się taką marką, która rozpoznawalna jest w całym kraju, ogólnopolskie media nie pokazywałyby naszych przedsięwzięć, a prezydenci naszego kraju nie słaliby do nas podziękowań i gratulacji. Z całego serca za tę wspólną pracę przez lata dziękuję – czytamy we wpisie.

Na koniec odwołana dyrektor wyraziła swoją ogromną satysfakcję, związaną z faktem, że "zostawia instytucję w takim stanie i z taką opinią, która przynosi splendor naszemu miastu".

Magistrat na chwilę obecną sprawę komentuje dość powściągliwie

- Biblioteka działa według planu i obowiązujących obostrzeń. Ewentualne zmiany na stanowisku dyrektora nie wpłyną na dostępność usług książnicy dla mnieszkańców. Współpraca z panią Magdą Forusińską została zakończona. Do czasu wyboru w drodze konkursu nowego dyrektora, zostanie wyznaczona osoba pełniąca obowiązki – informuje Kryspina Rogowska, rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Z jakich powodów odwołano dyrektor biblioteki i kto zajmie jej miejsce? Tego niestety nie udało nam się dowiedzieć. Więcej szczegółów poznamy najpewniej w przyszłym tygodniu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy