Reklama

Reklama

Akcja krwiodawców w centrali PGE GiEK. Zaangażowali się pracownicy, a także prezes [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Zbiórkę krwi zorganizowano w centrali PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna w Bełchatowie. W akcję zaangażowali się zarówno pracownicy, jak i mieszkańcy. Ile zebrano życiodajnego płynu?

Reklama

W PGE zorganizowano kolejną akcję krwiodawstwa. Kluby HDK, działające w elektrowni i kopalni, tym razem zbiórkę krwi przeprowadziły w centrali PGE GiEK przy ulicy Węglowej. Do włączenia się w tą szczytną inicjatywę zachęcano również mieszkańców. Łacznie zgłosiło się 55 osób, które przekazały w sumie 24 litry krwi. W akcji wziął udział również prezes koncernu - Andrzej Legeżyński. 

- Wspólne akcje bełchatowskich klubów HDK, które od lat organizowane są w Centrali naszej spółki stały się piękną tradycją. Dziękuję uczestnikom oraz zapraszam na kolejne zbiórki – mówi Andrzej Legeżyński.

W elektrowniach i kopalniach należących do PGE GiEK działa 5 klubów HDK. Tylko w tym roku kilkuset pracowników PGE GiEK wzięło udział w kilkunastu zbiórkach, podczas których zebrano blisko 200 litrów krwi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy