Rejestracja i logowanie

Łasuchy w bełchatowskim markecie. Nie uwierzycie, co ukradli złodzieje ze stoiska ze słodyczami...

Wydarzenia 31-07-2020 Autor: Greg Foto: KPP w Bełchatowie
11
Łasuchy w bełchatowskim markecie. Nie uwierzycie, co ukradli złodzieje ze stoiska ze słodyczami...

Aż 93 czekolady o wartości 1,2 tys. zł padły łupem dwóch mężczyzn w jednym z marketów na terenie miasta. Złodzieje zostali zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci otrzymali informację, że w jednym ze marketów dwaj mężczyźni, od kilku dni, dokonują kradzieży... czekolad. W trakcie policyjnych czynności wytypowano potencjalnych sprawców.

- Przypuszczenia potwierdziły się, bowiem ochroniarz sklepu ujął jednego z mężczyzn, o czym natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Amator słodyczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kwestią czasu było ustalenie drugiego sprawcy, który już po kilkunastu godzinach został zatrzymany – informuje bełchatowska policja.

Mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli już zarzut kradzieży. Za przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia. Z pokaźnego „łupu słodyczy” odzyskano 16 czekolad, które w stanie nienaruszonym powróciły na sklepowe półki.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Powinni zjeść wszystko na miejscu, a resztę załatwiłaby bolesna obstrukcja!

Kary sa zbyt niskie

Wysoka kara ich spotkala za czekolade

Byli glodni moze ale po co az tyle ukradli wstyd co za duzo to niezdrowo odechce sie im

Niech ścigają złodziej z naszego rządu oni dopiero kradną i nic się z tym nie robi

A zwykly zlodziej ma dalej okradac? Życzę ci aby okradli ci mieszkanie.

Ty powinieneś iść do empiku i ukraść słownik.

Kurde...a obstawiałem że ze stoiska że słodyczami ukradli ziemniaki...

Ale jak politycy PO PSL PIS SLD kradną miliony to o tym komunistyczny portaliku nie napiszecie. Tylko usuwanie niewygodne komentarze i straszycie policją.

He he, co to zakary? Nie ważne czy kogoś pobijesz ze skutkiem śmiertelnym, czy ukradniesz czekolade - wyrok jest jeden 5 lat. Nic tylko zostać gangsterem. Kary w tym kraju są co najmniej śmieszne.

ale słodko emoji

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie sprawy obraźliwych komentarzy są zgłaszane przez poszkodowanych na policję. Większość autorów wpisów zostaje namierzona na podstawie adresów IP i ukarana.
Czytaj także