Reklama

Reklama

Zaczynają wielki remont w "Energetyku". Jakie prace zaplanowano w szkole?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe/Archiwum

Zaczynają wielki remont w "Energetyku". Jakie prace zaplanowano w szkole? - Zdjęcie główne

foto Zdjęcie poglądowe/Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rozpoczyna się przebudowa auli w ZSP nr 1 w Bełchatowie. Prace w „Energetyku” pochłoną ponad półtora miliony złotych. Do kiedy potrwa remont?

Reklama

Bełchatowskie starostwo podpisało umowę z wykonawcą na przebudowę i remont auli w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1. Prace swoim zakresem obejmą również termomodernizację stropodachu.

Inwestycja będzie kosztowała ponad 1,5 mln zł, a prace mają potrwać do końca lipca przyszłego roku.  

- To bardzo istotna inwestycja. Nasza aula jest jedynym takim pomieszczeniem w szkołach ponadpodstawowych w Bełchatowie. Po wykonaniu zaplanowanych prac będziemy mieli w pełni funkcjonalną, estetyczną i nowoczesną aulę, w której będzie możliwa organizacja nie tylko wydarzeń szkolnych, ale także powiatowych – mówi Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski.

Jak informuje starostwo, zakres robót obejmuje m.in. remont drewnianej podłogi, remont ścian poprzez wymianę okładziny drewnianej, uzupełnienie i wykonanie tynków oraz pomalowanie. Planowana jest również wymiana stolarki drzwiowej oraz podwieszanego sufitu, a także remont instalacji grzewczej, przebudowa instalacji elektrycznej wraz z wymianą oświetlenia auli na energooszczędne.

Na scenie auli ma zostać zamontowane też oświetlenie sceniczne. W ramach robót zaplanowano również remont wentylacji, termomodernizację dachu auli i montaż gablot do edukacji ekologicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy