Reklama

Wyważyli drzwi do garażu i uratowali mężczyznę

Opublikowano:
Autor:

Wyważyli drzwi do garażu i uratowali mężczyznę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiejszej nocy funkcjonariusze wspólnie ze strażakami pospieszyli z pomocą mężczyźnie, który z powodów zdrowotnych nie mógł w garażu wydostać się z samochodu oraz starszemu małżeństwu, które wezwało pomoc w związku z podejrzeniem ulatniania się w domu gazu.

W nocy z 25 na 26 marca 2018 roku o godz. 1.30 do dyżurnego policji zadzwoniła zaniepokojona 46-letnia kobieta, która od dłuższego czasu nie może skontaktować się ze swoim bratem. Podejrzewała, że może on przebywać w swoim garażu. Dodała, że mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Powiadomieni o sytuacji policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Ponieważ garaż zamknięty był od środka, na miejsce wezwano straż pożarną, która wyważyła drzwi. Okazało się, że w zaparkowanym pojeździe znajduje się 36-latek. Przytomnego, jednak bardzo osłabionego mężczyznę przekazano załodze pogotowia ratunkowego.

Godzinę później funkcjonariusze interweniowali w miejscowości Bukowa w związku ze zgłoszeniem o ulatniającym się w domu gazie. Jak się okazało na miejscu, starsze małżeństwo posiadało nieszczelną butlę gazową, z której wydobywał się gaz. Obecni na miejscu strażacy sprawdzili mieszkanie specjalnym czujnikiem, nie stwierdzając przekroczenia dopuszczalnych norm. Po przewietrzeniu mieszkania i wyniesieniu butli na zewnątrz, lokatorzy mogli już bez obaw przebywać w domu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE