Reklama

Startują kursy z Bełchatowa do wielu europejskich krajów. Sprawdź, gdzie dojedziesz z dworca przy ulicy Czaplinieckiej

Opublikowano:
Autor:

Startują kursy z Bełchatowa do wielu europejskich krajów. Sprawdź, gdzie dojedziesz z dworca przy ulicy Czaplinieckiej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z bełchatowskiego dworca będzie można dojechać do wielu europejskich miast. Do przewoźników zatrzymujących się przy ulicy Czaplinieckiej dołączył jeden z największych w Europie przewoźników autokarowych - firma Sindbad. Pierwsze międzynarodowe kursy przez Bełchatów już się odbyły. Do jakich miast będzie można dojechać autobusem z dworca przy ulicy Czaplinieckiej?

Nawet do kilkudziesięciu miast w siedmiu europejskich krajach będzie można podróżować z dworca przy ulicy Czaplinieckiej. Wszystko za sprawą podpisanej umowy z jednym z największych przewoźników w Europie - firmą Sindbad. Jak informuje magistrat, bełchatowianie będą mogli podróżować m.in. do Niemiec, Francji czy Holandii. Lista miast jest jednak znacznie dłuższa.

- Możliwość bezpośredniego połączenia autobusowego z samego Bełchatowa do krajów Europy Zachodniej to z pewnością duże ułatwienie dla wielu podróżnych – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.– Mamy nadzieję, że kursy te będą cieszyć się zainteresowaniem ze strony naszych mieszkańców – dodaje prezydent Czechowska.

Z Bełchatowa będzie można dojechać np. do Niemiec – tutaj w grę wchodzą takie miasta jak m.in. Frankfurt nad Menem, Drezno, Monachium czy Kolonia. Podróżować z Bełchatowa będzie można także do krajów Beneluksu – w Holandii do Amsterdamu, Roterdamu czy Eindhoven, a w Belgii do Brukseli czy Antwerpii. Z francuskich miast dostępne dla podróżujących są m.in. Paryż, Lile, Nantes, Grenoble czy Cannes, a w Szwajcarii – Zurych czy Lozanna. Osoby planujące dalsze trasy z Bełchatowa mogą wybrać się również do Włoch m.in. do Mediolanu, Werony, Rzymu czy Florencji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE