Reklama

Reklama

Sędzia Anna Maria Wesołowska gościła w Szkole Podstawowej w Kurnosie Drugim [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W poniedziałek, Szkołę Podstawową w Kurnosie Drugim odwiedziła sędzia Anna Maria Wesołowska. Odbyły się spotkania adresowane do uczniów, nauczycieli i ich rodziców, a ich tematyka skoncentrowana była na odpowiedzialności prawnej.

Reklama

Anna Maria Wesołowska to polska sędzia w stanie spoczynku. Poza wykonywaniem pracy zawodowej sędziego, odgrywała rolę pierwszoplanową w programach emitowanych na antenie telewizji TVN, takich jak "sędzia Anna Maria Wesołowska", oraz "Wesołowska i Mediatorzy". Programy te, miały na celu przedstawienie szerszej publiczności obrazu rozprawy sądowej, a także zwiększenie świadomości prawnej widzów.

Telewizyjna sędzia w miniony poniedziałek spotkała się z dziećmi w Szkole Podstawowej im. Alfonsa Brandta w Kurnosie Drugim. Na spotkaniu omawiano kwestie bezpieczeństwa, prawa, oraz odpowiedzialności karnej. Sędzia mówiła, jak decyzje młodych ludzi wpływają na ich dorosłe życie. Zaznaczała także, że każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny, zarówno moralnie, jak i prawnie. Sędzia Anna Maria Wesołowska potrafiła zaciekawić zarówno dzieci jak i dorosłych, a wszyscy słuchacze bardzo chętnie brali udział w spotkaniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy