Reklama

Reklama

Remont w centrum Bełchatowa na finiszu. Wraca ruch samochodowy na jedną z głównych ulic

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta w Bełchatowie

Remont w centrum Bełchatowa na finiszu. Wraca ruch samochodowy na jedną z głównych ulic - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta w Bełchatowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowcy w Bełchatowie mogą już korzystać z wyremontowanego odcinka ulicy Czyżewskiego w centrum Bełchatowa. Na stare trasy wracają też autobusy MZK.

Reklama

To z całą pewnością dobra wiadomość dla bełchatowskich kierowców. Na remontowany w ostatnich tygodniach odcinek ulicy Czyżewskiego przywrócono już ruch samochodowy. Kierujący mogą już jeździć po gładkiej jak stół nawierzchni. 

Przypomnijmy, że remont swoim zakresem objął jezdnię na odcinku od skrzyżowania z ulicą Dąbrowskiego aż do ulicy Staszica. Roboty rozpoczęły się na początku listopada i trwały w sumie niecały miesiąc. W tym czasie droga została wyłączona z ruchu, a kierowcy musieli korzystać z objazdów. Zerwano starą nawierzchnię i położono nową, wymieniono również krawężniki i studzienki. 

Ruchu na wyremontowanym odcinku Czyżewskiego już przywrócono, ale jak informuje magistrat, w najbliższych dniach będą trwały jeszcze końcowe prace. 

- Zamontowane zostaną jeszcze pionowe znaki drogowe, a także azyle w rejonie przejść dla pieszych. W planach są także punktowe naprawy nawierzchni chodników, montaż barierek i obróbka studzienek - informuje urząd miasta. 

Łączny koszt remontu Czyżewskiego to 830 tys. zł. Miasto i powiat podzieliły się kosztami po połowie. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy