Reklama

Reklama

Policja ostrzega przed alarmami bombowymi. Mogą zakłócić matury?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Policja ostrzega przed alarmami bombowymi. Mogą zakłócić matury?  - Zdjęcie główne

foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tegoroczne matury oraz egzaminy ósmoklasisty będą sprawdzianem nie tylko dla absolwentów, ale również dla dyrekcji szkół. Komenda Główna Policji i Centralne Biuro Śledcze Policji ostrzegają bowiem o możliwych atakach terrorystycznych.

Reklama

Za niespełna tydzień maturzyści, a za miesiąc ósmoklasiści podejdą do końcowych egzaminów, których wyniki będą probierzem jakości nauczania zdalnego. Nie jest to jedyne wyzwanie, przed którym stanie polski system oświaty. 

Poza obowiązkiem przygotowania i przeprowadzenia egzaminów przy zachowaniu reżimu sanitarnego narzuconego przez Ministerstwo Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki, dyrektorzy muszą zabezpieczyć szkoły oraz podopiecznych przed atakami terrorystycznymi.

Do placówek trafiają pisma nadane przez dr Marcina Smolika, dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, na podstawie ostrzeżenia Komendy Głównej Policji i Centralnego Biura Śledczego Policji. Prawdopodobieństwo takich zdarzeń nie jest duże, służby apelują jednak, by nie lekceważyć tego typu zagrożeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy