Reklama

Na widok radiowozu odwrócił się i zaczął uciekać. Policjanci szybko dowiedzieli się dlaczego...

Opublikowano:
Autor:

Na widok radiowozu odwrócił się i  zaczął uciekać. Policjanci szybko dowiedzieli się dlaczego...  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kleszczowscy policjanci zatrzymali nastolatka. W trakcie przeszukania znaleziono u niego dilerki z substancjami psychoaktywnymi. Za posiadane narkotyki 19 -latek może trafić "za kraty" nawet na 3 lata.

Policjanci z kleszczowskiego komisariatu, podczas służby w terenie w dniu 4 maja, zwrócili uwagę na mężczyznę, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo.

- Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, policjanci kontrolowali różne miejsca, zwracając między innymi uwagę, czy mieszkańcy stosują się do obostrzeń w związku z pandemią, czy przestrzegają obowiązku zasłaniania ust i nosa. W trakcie patrolowania miejscowości Antoniówka, w rejonie boiska sportowego ich uwagę zwrócił mężczyzna, który na widok policyjnego radiowozu nerwowo się zachowywał – informują policjanci.


Gdy 19- latek zobaczył radiowóz, szybko zmienił kierunek marszu, chcąc się prędko oddalić, co mu się nie udało. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, po czym sprawdzili jego kieszenie. Przeszukanie wyjaśniło, czemu chłopak zachowywał się tak nerwowo. W kieszeni miał dilerki z substancjami odurzającymi. Nastolatek został przetransportowany do policyjnego aresztu, a mundurowi przeszukali również jego mieszkanie. W sumie znaleziono 1 gram marihuany oraz prawie 5 gram amfetaminy. O dalszym losie młodzieńca zadecyduje sąd – za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE