Reklama

Reklama

Przebudują drogi pod Bełchatowem. Gdzie spotkamy drogowców?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Przebudują drogi pod Bełchatowem. Gdzie spotkamy drogowców? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szykuje się przebudowa kolejnych dróg w gminie Bełchatów. Już niedługo przygotowana zostanie dokumentacja dla remontów, które będą miały miejsce w Niedyszynie i Zawadowie.

Reklama

Inwestycje zostaną przeprowadzone w Niedyszynie i Zawadowie. Chodzi o fragmenty dróg, które gmina Bełchatów przejęła wiosną od powiatu. Obecnie trwają przetargi, w których wyłonione zostaną firmy projektowe, które wykonają niezbędną dokumentację.

W Niedyszynie przebudowany ma być odcinek o długości 1770 metrów. Powstanie tam chodnik z infrastrukturą odprowadzającą wodę, nowa, poszerzona nawierzchnia drogi oraz pobocza i zjazdy do posesji.

Z kolei w Zawadowie przebudowa odbędzie się na dwóch odcinkach. Na pierwszym, o długości 650 metrów, wyremontowany zostanie istniejący chodnik. Nowy zostanie natomiast wybudowany na drugim odcinku, mającym 720 metrów. Dodatkowo znajdą się tam pobocza, infrastruktura do odprowadzania wody i przebudowane zjazdy do posesji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy