Reklama

Reklama

Pojawiły się oferty pracy w urzędzie. Jakie wymagania i zarobki?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pojawiły się oferty pracy w urzędzie. Jakie wymagania i zarobki? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Starostwie Powiatowym w Bełchatowie zorganizowany zostanie staż dla dwóch osób. Na jakie stanowiska mogą aplikować kandydaci, jakie są wymagania i jak prezentują się warunki takiego zatrudnienia?

Reklama

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie poinformowało, że urząd zamierza zorganizować staż dla dwóch osób. Na potencjalnych kandydatów czekają stanowiska w Wydziale Komunikacji i Dróg oraz Zespole ds. Administracyjnych.

Jako że staż jest organizowany za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy, kandydaci będą musieli spełnić konkretne wymagania. Muszą to być osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, które mają wykształcenie średnie lub wyższe.

Chętni do odbycia stażu powinni złożyć odpowiednie dokumenty w Zespole ds. Kadr, nie później niż do 9 grudnia. Wymagany będzie życiorys (CV) oraz własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

- Ważne jest zapoznanie się z klauzulą informacyjną w sprawie rekrutacji, dostępne w Zespole ds. Kadr — informuje urząd.

Staż w Starostwie Powiatowym w Bełchatowie będzie trwał sześć miesięcy. W tym czasie praktykanci mogą liczyć na wynagrodzenie zgodne z ustawą, które wynosi 120 proc. wysokości zasiłku dla bezrobotnych — obecnie jest to 1 489 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy