Reklama

Reklama

To ostatnie takie boisko przy bełchatowskiej szkole. Kiedy doczeka się remontu?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: belchatow.pl

To ostatnie takie boisko przy bełchatowskiej szkole. Kiedy doczeka się remontu?  - Zdjęcie główne

foto belchatow.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stare, betonowe i zniszczone boisko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Bełchatowie doczeka się w gruntownego remontu. Podpisano już umowę z wykonawcą, a do końca tego roku ma tam powstać wielofunkcyjny obiekt sportowy.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 4 to ostatnia z bełchatowskich placówek, w której nie przeprowadzono jeszcze modernizacji boiska. Popękana, betonowa nawierzchnia już od lat nie nadaje się do bezpiecznego użytkowania. Teraz jednak uczniowie "czwórki" dostaną do dyspozycji nowoczesny obiekt sportowy. Urząd Miasta ogłosił, że podpisano umowę na jego wykonanie z firmą Multisport Boiska Sportowe Sp. z o.o. z Jaworzna, która zaoferowała najniższą cenę w zorganizowanym przetargu.


- Przy SP 4 powstanie kompleks sportowy. Składał się będzie z boisk do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej, posiadać będzie bieżnię oraz piaskownicę do skoku w dal wraz z przyległym nabiegiem – informuje Kryspina Rogowska, rzecznik prasowy bełchatowskiego magistratu.


Przy nowym boisko powstanie również ogrodzenie, piłkochwyty oraz elementy małej architektury. Środki na tę inwestycję udało się pozyskać w ramach dotacji od gminy Kleszczów, która na ten cel przekazała ponad 649 tys. zł.

Okazuje się, że kwota uzyskana od kleszczowskiego samorządu przekracza koszt budowy kompleksu sportowego, który wynosi ponad 631 tys. zł. Pozostałe fundusze zostaną wykorzystane na zakup sprzętu sportowego dla Szkoły Podstawowej nr 4.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy