Reklama

Prezenty z duszą

Opublikowano:
Autor:

Prezenty z duszą - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Szukanie odpowiednich prezentów przyprawia często o ból głowy. Trudno trafić w gust danej osoby i sprawić, że Twój upominek nie tylko cieszył, ale będzie też był praktyczny. Jednak jest to jak najbardziej możliwe! Wystarczy zmienić przyzwyczajenia i zamiast tradycyjnych kwiatów, czekoladek, ramek na zdjęcia, pójść trochę dalej. Wybieraj gustowne prezenty niesztampowe, których zapomnieć się po prostu nie da.

Z pędzlem, ołówkiem i fabrykami

Zapewne masz wśród grona znajomych ludzi interesujących się sztuką i rzemiosłem artystycznym. Niektórzy zaczynają przygodę z którąś z tych dziedzin i nie są pewni ,w którym pójść kierunku. Inni chcą się sprawdzić i rozwinąć daną pasję. Wiele takich warsztatów i kursów znajdziesz na dobrach stronach oferujących tego typu zajęcia, np. na takiej prezentmarzen.com .

Dużą popularnością cieszą się prezenty w postaci różnych warsztatów np. rysunku klasycznego. Osoba obdarowana oprócz nabycia podstawowej wiedzy o technikach rysunku, wysłucha wykładów, obejrzy prezentację i przede wszystkim ćwiczy.

Równie interesujący jest kurs malarstwa sztalugowego. Zazwyczaj w programie zajęć ma miejsce indywidualne spotkanie z osobą prowadzącą. Można też zdobyć ceną wiedzę na tematy związane z malarstwem i obrać swoją koncepcję artystyczną. Oczywiście każdy kursant wykonuje własne dzieło na wybranym materiale – płótnie czy desce i może pochwalić się nim wśród bliskich, zabierając swoje dzieło do domu.

Ceramika artystyczna, kwiaty

Warsztaty z ceramiki jako prezent? Jak najbardziej! To moc dobrej zabawy dla każdego. Na kursie można nauczyć się cierpliwości oraz wspaniale się odprężyć. Każdy z uczestników otrzymuje sporą dawkę wiedzy na temat obróbki ceramiki, zdobienia i szkliwienia. Owocem warsztatu jest wykonana własnoręcznie praca. Fenomenem tego typu kursu jest możliwość odkrycia artystyczne pasji , a co za tym idzie, dalszego rozwoju w tym kierunku.

Kolejna propozycja to kurs florystyczny –profesjonalne układanie kwiatów w bukiety na różne okazje. Florystyka jest idealna szczególnie dla pań kochających kwiaty i prace w ogrodzie. Uczestnik poznaje tajniki różnych technik dekorowania oraz nabywa potrzebną wiedzę teoretyczną. Oczywiście każdy w cenie kursu dostaje komplet potrzebnych narzędzi do pracy.

Uchwycone w kadrze

Wyjątkowym prezentem może okazać się podarowanie komuś wejściówki na kurs fotografowania. Warsztaty z aparatem fotograficznym to nie lada gratka dla tych, co kochają robić zdjęcia, ale też uczą się dopiero tej sztuki. Warsztaty są różne. Niektóre przeznaczone dla laików (wtedy uczestniczy uczą się podstaw fotografowania, zapoznają się z aparatem). Inne przygotowywane są dla średnio zaawansowanych. Na warsztatach oprócz podstaw teoretycznych zdobywa się umiejętności praktyczne, ponieważ często zajęcia odbywają się w plenerze, w celu nauki robienia zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych. Kursanci często uczą się tez obróbki komputerowej zdjęć.

Spróbuj troszkę poeksperymentować, wybierając niesztampowy prezent dla przyjaciółki, męża, siostry itd. Osoba obdarowana oprócz szczęścia zyska też satysfakcję z kreatywnych zajęć i możliwości sprawdzenia siebie w konkretnej dziedzinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE