Oferta pracy. Handlowiec - obsługa klientów reklamowych

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Oferta pracy.  Handlowiec - obsługa klientów reklamowych - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Rozmaitości Wydawca portalu Dzień Dobry Bełchatów i Przeglądu Bełchatowskiego poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTA DS. REKLAMY - HANDLOWIEC.

Wydawca portalu Dzień Dobry Bełchatów i Przeglądu Bełchatowskiego poszukuje osoby na stanowisko

SPECJALISTA DS. REKLAMY - HANDLOWIEC

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • obsługa dotychczasowych i pozyskiwanie nowych klientów reklamowych
  • wykonywanie zadań i celów sprzedażowych,
  • budowanie i pielęgnowanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • szkolenia produktowe, przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • wszelkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane ofertę proszone są o przesyłanie CV na adres: r.kurek@ddbelchatow.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W stopce CV koniecznie powinna się znaleźć klauzula następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy