Reklama

Zuchwała kradzież na os. Słonecznym. Uderzył kasjerkę "z główki" i uciekł z trzema piwami

Opublikowano:
Autor:

Zuchwała kradzież na os. Słonecznym. Uderzył kasjerkę "z główki" i uciekł z trzema piwami - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z KPP Bełchatów zatrzymali 23 -latka, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna wszedł do jednego z marketów na terenie miasta i wyniósł z niego 3 puszki piwa. Kiedy pracownicy zareagowali, doszło do szarpaniny w trakcie której złodziej uderzył kobietę głową w nos i uciekł z łupem. W ręce policji trafił już następnego dnia, te "trzy piwka" mogą go teraz kosztować nawet 10 lat za kratami.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, 14 września na os. Słonecznym w Bełchatowie. Około godziny 12:00 dyspozytor policji otrzymał zgłoszenie o próbie kradzieży oraz szarpaninie, które miały miejsce w jednym ze sklepów.

- Młody mężczyzna wyszedł z marketu nie płacąc za towar. W takiej sytuacji zareagowali pracownicy sklepu, którzy próbowali ująć złodzieja – informuje KPP Bełchatów.

Kiedy kobieta zaczęła domagać się zwrotu kradzionego towaru, między nią a złodziejem doszło do szarpaniny, podczas której 23 -latek uderzył kobietę głową w twarz.

Śledczy ustalili rysopis napastnika, a następnie wytypowali podejrzanego. Okazał się nim dobrze znany policji 23 -latek, który popadał już w konflikty z prawem. Mundurowi namierzyli go już następnego dnia i zatrzymali na terenie jednego z barów. Bełchatowianin usłyszał już zarzuty – za kradzież rozbójniczą oraz naruszenie ciała na okres poniżej 7 dni może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE