Reklama

Reklama

Zobacz jak pracowali fotograficy podczas warsztatów Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego [GALERIA]

Opublikowano: wt, 11 cze 2019 10:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia IX Międzynarodowe Warsztaty Fotograficzne ENERGIA 2019 za nami. Do Bełchatowa na trzy dni przyjechało ponad 40 fotografików z Czech, Litwy, Niemiec, Portugalii i Polski. Jak podkreślają sami uczestnicy było bardzo intensywnie i twórczo.

Reklama

- W piątek jedna grupa pojechała do Skansenu Lokomotyw w Zduńskiej Woli Karsznicach, gdzie na tle starych wagonów i parowozów uczestnicy doskonalili swój warsztat, druga grupa w tym samym czasie pracowała w studio doskonaląc technik pracy nad portretem w różnych warunkach oświetleniowych. W sobotę jedna grupa pojechała na zajęcia z street foto do Łodzi, druga kontynuowała pracę w atelier . A trzecia chyba najtrudniejsza, a zarazem najciekawsza prowadzona przez Tomka Sikorę skupiła się na zadaniu polegającym na pokazaniu przy pomocy aparatu fotograficznego to co nas spotyka w życiu czyli „potrzeba wyboru”. Uczestnicy sami musieli znaleźć sposób, by przy pomocy dostępnych rekwizytów i w sposób fotograficzny temat przedstawić. Wieczorem natomiast wspólna praca w temacie: woda, światło i dymy. W niedzielę, ostatni warsztatowy dzień wykorzystaliśmy na pracę w starych zabudowaniach niewielkiej, już nieczynnej elektrowni w miejscowości Zarzecze. W tej części warsztatów uczestniczył i pracował z nami Mariusz Wlazły, który jak dysponuje czasem stara się być z nami na zajęciach warsztatowych – relacjonuje Andrzej Juchniewicz, prezes BTF .

Poza pracą był także czas na oglądanie i podziwianie prac – w ramach IX warsztatów „Energia 2019” w Galerii „Na piętrze” PGE Gigantów Mocy zaprezentowano dwie wystawy autorstwa Mieczysława Nowaka i Tomasza Sikory.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  rysiek

  czy mają szanse wyzdrowieć , bo widzę że niektóre przypadki są poważne .

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  ebek

  To stowarzyszenie to podobnie jak i to rowerowe, kółeczka wzajemnej adoracji. Bardzo dziwni tam ludzie są.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  3kS

  Pani ze zdjęcia nr 4..., piękna :-) Pozdrawiam ją bardzo serdecznie. Całus w pliczek :-)

 • 2 lata temu | ocena +1 / -1

  bełchatowianinka

  Grupa ludzi robi se zdjęcia i o tym ktoś pisze materiał. Mój kolega ma szkołę tańca i tam tańczą - czy też ktoś zrobi bardzo ciekawy artykuł o tym, który zainteresuje cały bełchatów? Dodam, że tańczą tak dobrze jak oni tu robią zdjęcia

 • 2 lata temu | ocena +3 / -3

  Foto

  Ci ludzie nie potrafią robić zdjęć. Widzę Pana Andrzeja Roberta masakra. Wejście do nich na profil to odwaga