Reklama

Reklama

Zmarł wieloletni nauczyciel z ''Energetyka". Szkoła pogrążona w żałobie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zmarł wieloletni nauczyciel z ''Energetyka". Szkoła pogrążona w żałobie  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie żyje Stanisław Grzelczak, wieloletni nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Bełchatowie. Nauczyciele i uczniowie są pogrążeni w żałobie. "Można odejść na zawsze, by stale być blisko" - takimi słowami społeczność popularnego "Energetyka" żegna lubianego nauczyciela.

Reklama

Społeczność bełchatowskiego "Energetyka" pogrążyła się w żałobie. To bardzo smutna wiadomość dla nauczycieli i uczniów ZSP nr 1 w Bełchatowie.  Zmarł Stanisław Grzelczak, nauczyciel przedmiotów zawodowych i wieloletni wicedyrektor szkoły. O śmierci cenionego pedagoga i wychowacy wielu pokoleń uczniów, którzy opuścili szkolne mury, powiadomiła szkoła. 

- Był lubianym i szanowanym pedagogiem, który w swoją pracę wkładał serce, gorliwość i pasję. Wspaniały kolega, zawsze uśmiechnięty, życzliwy, pełen radości i optymizmu, którym zarażał innych. Był zaangażowany w bezinteresowne działania społeczne i w niesienie pomocy potrzebującym - takimi słowami żegnają zasłużonego nauczyciela na oficjalnej stronie interenetowej bełchatowskiej szkoły. 

Stanisław Grzelczak z "Energetykiem" związany był od 1986 roku. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy