Reklama

Reklama

Polskie gwiazdy rock, pop i disco polo przyjadą do powiatu bełchatowskiego. Wkrótce dwie imprezy plenerowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Polskie gwiazdy rock, pop i disco polo przyjadą do powiatu bełchatowskiego. Wkrótce dwie imprezy plenerowe - Zdjęcie główne

foto archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lato to czas, który wypełniony jest różnego rodzaju imprezami plenerowymi. Już niedługo mieszkańcy powiatu bełchatowskiego będą mogli bawić się na wydarzeniach w Zelowie i Szczercowie.

Reklama

Już w przyszłym tygodniu w Szczercowie odbędzie się „Świętojański Weekend”. Impreza rozpocznie się w sobotę 25 czerwca i potrwa do niedzieli 26 czerwca. W pierwszym dniu w amfiteatrze na wyspie odbędą się „Szczercowskie Wianki”, w ramach których zaplanowano m.in. konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański oraz wybory króla i królowej nocy świętojańskiej. Na scenie wystąpią także finalistki „The Voice Senior 2” oraz grupa SOLEO, zaplanowano również wieczorną dyskotekę z DJ-em Mario.

O godz. 17:30 na wyspie w Szczercowie rozpocznie się z kolei „Świętojański Piknik”, na którym zaśpiewa Daria Kałużna, finalistka ogólnopolskiego festiwalu „Polska Od Kuchni”. Odbędzie się także degustacja potraw przygotowanych przez lokalne koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia. Dodatkowo o godz. 17 kibice będą mogli zobaczyć na stadionie przy ul. Rzecznej towarzyski mecz o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy pomiędzy samorządowcami i przedsiębiorcami.

Drugiego dnia o godz. 13 na wyspie rozpocznie się II Piknik Motocyklowy w Szczercowie. W programie jest m.in. wystawa starych pojazdów, pokazy motocyklowe czy koncert orkiestry dętej OSP Magdalenów. W czasie pikniku wystąpi też zespół Blues Station Dżem Cover Band. W obu dniach „Świętojańskiego Pikniku” na terenach przy wyspie będzie można skorzystać ze strefy foodtrucków.

Kolejna impreza plenerowa odbędzie się tydzień później, 2 i 3 lipca w gminie Zelów. W pierwszym dniu Dni Zelowa na miejskim targowisku przy ul. Poznańskiej zobaczyć będzie można takich wykonawców jak Andre, Markus P. i Camasutra. Z kolei w niedzielę 3 lipca wystąpi kabaret K2 oraz zespoły Red Lips i Blue Cafe. Nadal poszukiwani są też wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swój asortyment podczas święta miasta. Chętni mogą skontaktować się z Domem Kultury w Zelowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy