Reklama

Reklama

Wyburzony budynek - przebudowa Bocznej

Opublikowano: czw, 12 paź 2017 11:22
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prace na ulicy Bocznej ruszyły pełną parą. Miasto jeszcze w tym roku chce poszerzyć 140-metrowy odcinek. Jako pierwsze prowadzone są prace związane z odwodnieniem, wyburzony został też budynek po biurze podróży.

Reklama

Odchodzące w bok od ul. rotm. w. Pileckiego (dawna 9 Maja) ulica będzie nie tylko poszerzona, zyska także nową nawierzchnię - istniejąca zostnie zastąpiona kostką. W tej chwili spółka Wod-Kan wykonuje niezbędne prace odwodnieniowe. Następnie na plac budowy wejdzie firma Sanel, która zajmie się wymianą nawierzchni, poszerzeniem ulicy i przebudową dojazdów do posesji.


Do całej inwestycji dokłada się inwestor prywatny, który przy Bocznej zamierza postawić budynek usługowy. Właśnie w związku z tą inwestycją został wyburzony budynek po dawnym biurze podróży. Pierwszy etap prac na ulicy Bocznej (dot. 140 metrów) ma się zakończyć jeszcze w tym roku, a ich koszt, wraz z odwodnieniem i projektem, to 400 tys. złotych. Prace na kolejnym odcinku mają ruszyć wiosną przyszłego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.