Reklama

Reklama

Wandale w rękach policji. Malowali sprajem po elewacji budynków

Opublikowano: 27 października 2020 10:45
Autor: Emste

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Dwóch młodych mężczyzn, który dopuścili się niszczenia mienia jest już w rękach zelowskich policjantów. Wandale zostali przyłapani "na gorącym uczynku" w chwili, gdy malowali napisy na elewacji jednego z budynków. Później okazało się, że to nie jedyne ich "dzieło". Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Funkcjonariusze z Zelowa patrolując miasto w czasie nocnej służby zwrócili uwage na dwóch mężczyzn – jeden z nich malował sprayem po elewacji bydynku – drugi w tym czasie "stał na czatach".

- Mieszkańcy Zelowa w wieku 21 i 22 lat zostali przyłapani na gorącym uczynku niszczenia mienia. Podejrzewani na widok policyjnego radiowozu próbowali uciec, ale szybko trafili w ręce mundurowych[...] W ręce stróżów prawa trafił również dowód aktu wandalizmu - puszka po spray'u, którą podejrzewani mazali elewację budynku – informują policjanci.

Na miejscu pojawił się śledczy wraz z technikiem kryminalistyki, którzy w trakcie oględzin i zabezpieczania śladów trafili na kolejny budynek, z "dziełem" zatrzymanych. Łączne straty zostały oszacowane na 2600 zł. Jak się okoazało, zatrzymani mężczyźni byli pod wpływem alkoholu – odpowiedzą za niszczenie mienia – Kodeks Karny przewiduje za to karę do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +4 / -0

    Olek

    Bełchatowscy by mogli złapać tego Kretyna co całe miasto zabazgrał swoim tagiem. Niektórzy wydają duże pieniądze na nową elewację a taki pacan niszczy to w momencie. Czekam aż mu się to zemści. Karma wraca.