Reklama

Reklama

10-latka z Bełchatowa ma za sobą debiut w The Voice Kids. Głos Tatiany zmylił jurorów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tatiana Kopala przekonała do siebie Cleo i przeszła do dalszej części zmagań popularnego muzycznego show.

Reklama

Występ bełchatowianki otworzył sobotni odcinek "The Voice Kids" w telwizyjnej "dwójce". Tatiana wykonała utwór zespołu Feel "Pokaż na co cię stać". Nomen omen swoim występem pokazała jakie możliwości drzemią w jej małym gardle. Wyjątkowo niskim, jak na 10-letnią dziewczynkę głosem zmyliła jurorów, którzy przyznali, że nie widząc jej, myśleli, że słuchają śpiewu chłopca. 

Członkowie jury do samego końca trzymali w niepewności bełchatowską wokalistkę. Dopiero w ostatnim momencie wystepu, fotel Cleo odwrócił się, tym samym Tatiana dołączyła do jej drużyny. 

Bełchatowianka została poproszona o zaśpiewanie dodatkowego utworu. Znany kawałek "Dance monkey" wykonał z nią Dawid Kwiatkowski.

Na samych tematach muzycznych obecność w programie 10-latki się nie zakończyła. Ponieważ mała Tatiana jest miłośniczką jogi, poprowadziła jurorom rogrzewkę.

Tatiana Kopala to młoda wokalistka i skrzypaczka, laureatka wielu konkursów wokalnych. Mieszkańcom Bełchatowa i społeczności internetowej dała się poznać w czasie wiosennego lockdownu w ubiegłym roku, gdy dawała koncerty ze swojego balkonu.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE