Reklama

Szpital w Bełchatowie w podwyższonej gotowości. Chodzi o koronawirusa...

Opublikowano:
Autor:

Szpital w Bełchatowie w podwyższonej gotowości. Chodzi o koronawirusa... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szpital wojewódzki w Bełchatowie w stanie podwyższonej gotowości. Wojewoda łódzki wytypował listę placówek, które mają być gotowe na działania związane z koronawirusem. Jakie szpitale jeszcze znalazły się na liście?

Bełchatowski szpital znalazł się na liście dziewięciu placówek w województwie łódzkim, które mają być w stanie podwyższonej gotowości i gotowe na udzielenie pomocy medycznej osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowia.

- Wojewoda Łódzki w związku z zagrożeniem pojawienia się koronawirusa COVID-19 na terenie województwa łódzkiego oraz w celu podjęcia skutecznych działań i zapewnienia udzielenia pomocy medycznej osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowia zawiadamia, że nakłada na niżej wymienione podmioty lecznicze obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości – czytamy w komunikacie Wojewody Łódzkiego z dnia 28 lutego.

Na liście wytypowanych szpitali znalazły się: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie, Szpital Powiatowy w Radomsku, Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o., Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, Szpital Wojewódzki im. Prym. Kard. St. Wyszyńskiego w Sieradzu, Wojewódzki Szpital Zespolony w Skierniewicach, Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. z o.o., Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE