BetClic 3. Liga: Stomil Olsztyn i GKS Bełchatów podzieliły się punktami

Autor: | Zdjęcie: GKS Bełchatów via @GKSBelchatow_ on X.com

BetClic 3. Liga: Stomil Olsztyn i GKS Bełchatów podzieliły się punktami - Zdjęcie główne

foto GKS Bełchatów via @GKSBelchatow_ on X.com

SportW spotkaniu 11. kolejki sezonu 2024/2025 BetClic 3. Ligi zespół PGE GiEK GKS-u Bełchatów rywalizował ze Stomilem Olsztyn. Jakim wynikiem zakończyła się wyjazdowa potyczka podopiecznych Artura Derbina?

Konfrontacja bełchatowian z olsztynianami była starciem drużyny z dziewiątego i dwunastego miejsca w ligowej tabeli. „Brunatni” mieli na koncie o trzy oczka więcej od Stomilu i tracili osiem punktów do lidera z Suwałk.

Jak można było się spodziewać, byliśmy świadkami zaciętej konfrontacji, podczas której nie brakowało zaciętej walki, ale na szczęście padły też bramki. Jako pierwsza na listę strzelców wpisała się drużyna gospodarza, która objęła prowadzenie 1:0 po trafieniu Denisa Gojko.

GKS odpowiedział trafieniem Bartłomieja Bartosiaka już cztery minuty później. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej części gry bramki też nie padly, więc podział punktów stał się faktem.

W końcówce bełchatowianie musieli radzić sobie w dziesięciu, bo z boiska wyleciał Mikołaj Grzelak, który w krótkim czasie obejrzal dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną.

Stomil Olsztyn – PGE GiEK GKS Bełchatów 1:1 (1:1)

1-0: Denis Gojko (29.)

1-1: Bartłomiej Bartosiak (33.)

W 12. serii gier GKS Bełchatów zagra na własnym boisku z drużyną Warty Sieradz. Spotkanie to zaplanowano na godzinę 16:00 w sobotę 12 października.