Reklama

Skandaliczna sytuacja w bełchatowskiej kamienicy. Pobili lokatora, bo zwrócił im uwagę

Opublikowano:
Autor:

Skandaliczna sytuacja  w bełchatowskiej kamienicy. Pobili lokatora, bo zwrócił im uwagę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Sprawcy zaatakowali przypadkowego mieszkańca kamienicy, który zwrócił im uwagę, żeby nie zakłócali ciszy nocnej.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godziny 1.00 w nocy dyżurny policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania ciszy nocnej w jednej z kamienic w centrum Bełchatowa.

- Na miejsce natychmiast skierowano najbliższy patrol policji, który zastał szarpiących się trzech mężczyzn. Stróże prawa szybko rozpoznali sytuację, a następnie obezwładnili i zatrzymali dwóch agresorów w wieku 20 i 23 lat. Był to dobrze znany funkcjonariuszom rodzinny duet przestępczy - informują policjanci z KPP w Bełchatowie

Obaj napastnicy byli pod wpływem alkoholu. Patrol zabrał mężczyzn do policyjnego aresztu. Szybko też udało się wyjaśnić przyczynę napaści.

- Pokrzywdzony 39-letni mieszkaniec kamienicy został zaatakowany, ponieważ zwrócił uwagę mężczyznom, aby przestali hałasować i zakłócać ciszę nocną innym lokatorom. Młodzieńcy odpowiedzieli agresją: napadli go i pobili - dodają funkcjonariusze

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE