Reklama

Reklama

Remont alei Wyszyńskiego już wkrótce. Kiedy ruszy wahadło dla kierowców?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Remont alei Wyszyńskiego już wkrótce. Kiedy ruszy wahadło dla kierowców? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na pierwszą połowę sierpnia zaplanowano remont alei Wyszyńskiego. Na czas robót jezdnia nie będzie całkowicie zamknięta. Kierowców czekają jednak utrudnienia, bo obowiązywał będzie ruch wahadłowy.

Reklama

Remont, a raczej „lifting” jezdni, zaplanowano na odcinku pomiędzy rondami Solidarności i Strzelców Polskich. Roboty drogowe na alei Wyszyńskiego mają potrwać około dwóch tygodni. Początek jest planowany na pierwszą połowę sierpnia. Wykonawca prac ma sfrezować starą nawierzchnię, wymieni pokrywy w studzienkach na betonowe, a na sam koniec położy ok. 7 tysięcy metrów kwadratowych nowego asfaltobetonu. Wymienione zostaną również krawężniki.

Magistrat chce zsynchronizować roboty na alei Wyszyńskiego z kończącym się właśnie remontem ulicy Zamoście.

- Prace na Zamościu dobiegają końca, to zatem dobry moment, aby ruszyć z Wyszyńskiego. Dzięki temu kierowcy nie powinni mieć problemów z przejazdem w tym rejonie miasta. Roboty prowadzić będzie ta sama firma, która remontowała ulicę Pileckiego. Mam nadzieję, że i w tym przypadku pójdą one równie szybko - mówi Dariusz Matyśkiewicz, wiceprezydent Bełchatowa.

Jak informuje magistrat, na remontowanym odcinku będzie obowiązywała tymczasowa organizacja ruchu. Na odcinku od ul. Wojska Polskiego do alei Jana Pawła II będzie odbywała się ona wahadłowo. Na remontowanej drodze ustawiona zostanie sygnalizacja świetlna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy