Reklama

Reklama

Remont boisk w bełchatowskiej szkole. Magistrat ogłosił przetarg

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Remont boisk w bełchatowskiej szkole. Magistrat ogłosił przetarg - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd miasta w Bełchatowie ogłosił przetarg na remont infrastruktury sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Jakie prace zaplanowano?

Reklama

Magistrat ogłosił przetarg na przebudowę i remont boisk piłkarskiego oraz wielofunkcyjnego, a także bieżni obok Szkoły Podstawowej nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego.

Zakres planowanych robót obejmuje: demontaż wyposażenia boiska, zerwanie istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej oraz rozbiórkę warstwy stabilizującej. Zdemontowane mają zostać również uszkodzone rury drenarskie. Podczas robot zaplanowano także rozbiórkę nabiegu, piaskownicy do skoku w dal oraz piaskownicy do siatkówki plażowej.

W ramach przebudowy obiektu przewidziane jest ułożenie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej, montaż nowych słupów, ogrodzenia i piłkochwytów. Wymieniony zostanie też piasek na obiektach. W planach jest też renowacja bieżni, a także boiska do koszykówki i siatkówki m.in. wyczyszczenie, zagruntowanie i namalowanie nowych linii boiskowych.

Szacunkowy koszt prac to 854 tys. zł. Roboty mają zakończyć się do końca września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy