Reklama

Reklama

Planują remont kolejnej drogi w Bełchatowie. Prace ruszą jeszcze w wakacje

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd miasta w Bełchatowie

Planują remont kolejnej drogi w Bełchatowie. Prace ruszą jeszcze w wakacje - Zdjęcie główne

foto Urząd miasta w Bełchatowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad kilometr ulicy Brzozowej zyska nową nawierzchnię. Miasto planuje modernizację jezdni jeszcze w trakcie wakacji. Magistrat otrzymał dotację na inwestycję.

Reklama

Modernizacja fragmentu ulicy Brzozowej, która łączy miasto z gminą Bełchatów, będzie możliwy dzięki dofinansowaniu (116 tys. zł), jakie otrzymał magistrat z budżetu województwa łódzkiego.

Remontowany będzie odcinek jezdni od granic miasta, na którym zostanie położona mieszanka emulsyjno-grysowa. Podobną nawierzchnię zastosowano m.in. na ulicach osiedla Ludwików.

– Z tej wiadomości na pewno ucieszą się mieszkańcy osiedla Zamoście, ale też Grocholic. Za kilka miesięcy ulicą Brzozową będzie się podróżować znacznie lepiej. Zaplanowany remont z pewnością podniesie jakość i stan techniczny tej ulicy – mówi Dariusz Matyśkiewicz, wiceprezydent Bełchatowa.

Roboty przy modernizacji ulicy Brzozowej mają rozpocząć się jeszcze w wakacje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy