Reklama

Niecodzienny podarunek od anonimowego darczyńcy. Skorzysta aż pół tysiąca bełchatowian

Opublikowano:
Autor:

Niecodzienny podarunek od anonimowego darczyńcy. Skorzysta aż pół tysiąca bełchatowian - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad tysiąc litrów – tyle właśnie mleka trafi do potrzebujących bełchatowian. Pełnowartościowy napój można już odebrać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Mleko zostało przekazane przez darczyńcę.

Miasto ruszyło z akcją "Mleko dla potrzebujących" – jej odbiorcami mają być osoby w trudnej sytuacji finansowej. Mleko w kartonach po 0,25 litra zostanie przekazane podopiecznym prowadzonych przez MOPS świetlic oraz innym potrzebującym mieszkańcom.

- W pierwszej kolejności przekazane one zostały podopiecznym świetlic prowadzonych przez MOPS, a także innym osobom korzystającym z różnych form pomocy bełchatowskiego ośrodka. Kartony z mlekiem otrzymają również dzieci ze świetlicy środowiskowej Arka. Akcją objęci zostali też uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy „Koniczynka” oraz osoby przebywające w „Schronisku dla osób bezdomnych” - informuje magistrat.

Mleko ma być wydawane przez pracowników MOPS-u, Arki i "Koniczynki", a z pomocy skorzysta około 500 mieszkańców. Urzędnicy zapewniają, że jest to pełnowartościowy, zdrowy i bogaty w wapń produkt. Mleko do MOPS-u przekazał anonimowy darczyńca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE