Reklama

Reklama

Most na Widawce grozi zawaleniem. Został zamknięty dla pojazdów i pieszych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Kleszczów

Most na Widawce grozi zawaleniem. Został zamknięty dla pojazdów i pieszych  - Zdjęcie główne

foto Gmina Kleszczów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Most na rzece Widawce, na granicy powiatów bełchatowskiego i radomszczańskiego, został zamknięty ze względu na zły stan techniczny. Inspektor Nadzoru Budowlanego uznał, że obiekt grozi zawaleniem. Gmina Kleszczów ostrzega kierowców, pieszych i rowerzystów.

Reklama

Most położony w okolicach Pytowic leży na granicy powiatów bełchatowskiego i radomszczańskiego. Stan techniczny obiektu jest już tak zły, że o jego zamknięciu zdecydował Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego. Stwierdził również, że obiekt grozi zawaleniem, dlatego obowiązuje bezwzględny zakaz ruchu dla pojazdów i pieszych.

Przed wchodzeniem czy wjeżdżaniem na most mieszkańców przestrzega gmina Kleszczów, która kończy właśnie w tamtej okolicy budowę ścieżki rowerowej.

- Prosimy o stosowanie się do ustawionych znaków drogowych. Kategorycznie odradzamy wchodzenie na teren mostu – poinformował Urząd Gminy w Kleszczowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy