Reklama

Reklama

Gigantyczny koszt operacji serca małego Wiktorka. Potrzeba dwa razy więcej niż przypuszczali rodzice...

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Gigantyczny koszt operacji serca małego Wiktorka. Potrzeba dwa razy więcej niż przypuszczali rodzice... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie cztery, jak szacowali wcześniej rodzice, a blisko dziewięć milionów złotych kosztuje operacja serca małego Wiktorka. Zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc finansową. Wciąż trwa zbiórka internetowa.

Reklama

Kolejni mieszkańcy Bełchatowa i powiatu dołączają do akcji zbierania pieniędzy na leczenie 18-miesięcznego Wiktorka Kruszyńskiego. Na internetowej zbiórce, którą można zasilić dowolną sumą pieniędzy TUTAJ, wciąż odnotowywane są kolejne wpłaty. Uzbierana kwota przekroczyła już 120 tys. zł, ale… to wciąż kropla w morzu potrzeb. Zrozpaczeni rodzice dowiedzieli się bowiem, że na operację chorego na serce synka potrzeba aż 9 mln zł, a nie jak pierwotnie sądzili 4 miliony złotych. Zdeterminowani bliscy dzielnego Wiktorka jednak się nie poddają i wciąż prowadzą zbiórkę.

U chłopca zaraz po urodzeniu stwierdzono Zespół Wiliamsa. To rzadka choroba genetyczna, powodująca różne schorzenia m.in. z układu krążenia. Rodzice podkreślają, że dzięki lekarzom i kolejnym operacjom ich dziecko wciąż żyje. Jednak usłyszeli, że kolejnej operacji ukochany synek może już nie przeżyć.

- Niestety kolejnych dwóch lat serce już nie wytrzyma. Jeśli nic nie zrobimy nasz synek umrze – mówi Piotr Kruszyński, tata Wiktorka.

Rodzice chłopca zaczęli szukać pomocy u lekarzy zagranicą. Ratunkiem dla małego Wiktorka jest operacja w Stanach Zjednoczonych. Okazało się, że koszt operacji, którą przeprowadzą wybitni specjaliści, jest większy niż wstępnie szacowali rodzice.

- Kochani, błagamy o pomoc i o ratunek dla naszego synka! Operacja, od której zależy jego życie, kosztuje niemal 9 milionów złotych! Wiktorek jest naszym najmłodszym dzieckiem i jedynym synem, który dopełnia szczęściem naszą rodzinę – apelują rodzice chłopca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE