Reklama

Reklama

Koronawirus w bełchatowskiej szkole. Czy uczniowie przejdą na naukę zdalną?

Opublikowano: śr, 16 wrz 2020 06:28
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Koronawirus w bełchatowskiej szkole. Czy uczniowie przejdą na naukę zdalną? - Zdjęcie główne

foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Szkole Podstawowej nr 8 u jednej z uczennic najstarszych klas potwierdzono koronawirusa. Sanepid zarządził kwarantannę dla całej klasy i rodzin, a także dla 15 nauczycieli. Czy placówka przejdzie na zdalne nauczanie?

Reklama

Jak udało się ustalić, zarażenie koronawirusem potwierdzono 15 września u jednej z uczennic ósmej klasy w Szkole Podstawowej nr 8. Sanepid kwarantanną objął wszystkich uczniów tej klasy (ok. 16 osób) wraz z rodzinami, które od 7 września miały kontakt z zakażoną uczennicą. Na kwarantannę skierowano również piętnastu nauczycieli wraz z rodzinami.

- Uczniowie klasy, w której stwierdzono zakażenie koronawirusem objęci zostali 10-dniowym nauczaniem zdalnym - poinformował bełchatowski magistrat.

W szkole została już przeprowadzona dekontaminacja. Jak mówi Elżbieta Świerczyńska-Musiał, nauczyciele zostaną przebadani na obecność koronawirusa. Czy w obecnej sytuacji pozostali uczniowie z SP nr 8 również przejdą na naukę zdalną? Jak informuje miasto, decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

- Wszelkie decyzje dotyczące organizacji pracy w szkole dyrektor placówki Maria Łazuga podejmuje po konsultacjach z sanepidem oraz piotrkowską delegaturą Kuratorium Oświaty w Łodzi - informuje magistrat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  **** z nim

  Drugi test

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  www.baranina.com

  Test