Reklama

Kolejne przypadki koronawirusa na bełchatowskiej poczcie. Ilu jest zarażonych?

Opublikowano:
Autor:

Kolejne przypadki koronawirusa na bełchatowskiej poczcie. Ilu jest zarażonych?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do 5 wzrosła ilość pracowników bełchatowskiej placówki Poczty Polskiej, u których wykryto koronawirusa. Główna siedziba, zlokalizowana przy ul. Kościuszki jest już po ponownym procesie dezynfekcji. Trzeba się liczyć ze zmianami w organizacji pracy placówki.

Pierwsze informacje o tym, że pracownicy bełchatowskiego oddziału Poczty Polskiej mogą być zarażeni SARS-CoV-2 pojawiły się już na początku ubiegłego tygodnia. Zarazić się mieli listonosze, którzy dostarczali przesyłki zarówno do urzędów, jak i mieszkańców – więcej na ten temat w artykule Pracownicy poczty w Bełchatowie mogli zarazić więcej osób?

Jak poinformowała rzecznik Poczty Polskiej, Justyna Siwek – decyzją sanepidu wszyscy pracownicy bełchatowskiej placówki, nie licząc osób przebywających na urlopach i długotrwałych zwolnieniach lekarskich zostali skierowani na badania.

- Liczba pracowników zakażonych wzrosła więc z 3 do 5 osób, na ponad 70 osób zatrudnionych w Bełchatowie. Zgodnie z zaleceniem służb sanitarnych przeprowadzono dodatkową dezynfekcję – informuje Justyna Siwek.

Poczta Polska poinformowała też, że pracownicy z ujemnym wynikiem wrócili już do pracy. Z uwagi na okres urlopowy oraz nałożoną na część osób kwarantannę, godziny pracy placówki będą skrócone. Urząd Pocztowy przy Kościuszki 21 ma funkcjonować od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00 – 21:00, a w soboty od 08:00 do 14:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE