Reklama

Reklama

Urząd podejmie współpracę z Widzewem. Skąd taka decyzja?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Widzew Łódź/Marcin Bryja

Urząd podejmie współpracę z Widzewem. Skąd taka decyzja? - Zdjęcie główne

foto Widzew Łódź/Marcin Bryja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miejski w Zelowie będzie współpracować z Widzewem Łódź. W planach są wspólne działania kulturalne i sportowe.

Reklama

W środę (25 maja) burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek podpisał wspólnie z przedstawicielami zarządu Widzewa Łódź list intencyjny o nawiązaniu współpracy między gminą i łódzkim klubem.

 - Cieszymy się z podjętej współpracy. Liczymy, że już wkrótce zapoczątkujemy wspólne przedsięwzięcia, które przyczynią się do popularyzacji Widzewa wśród społeczności Zelowa – przekazał w oficjalnym oświadczeniu Mateusz Dróżdż, prezes łódzkiego klubu.

Zgodnie z zawartym porozumieniem, obie strony będą podejmowały działania mające na celu promocję gminy i Widzewa Łódź. Planowane są także wspólne inicjatywy kulturalne i sportowe na terenie Zelowa. Dodatkowo klub będzie mógł korzystać z infrastruktury, którą posiada urząd gminy.

- Jesteśmy na etapie przygotowywania działań ukierunkowanych na wykorzystanie naszego potencjału celem stworzenia atrakcyjnej oferty. O wszelkich naszych wspólnych zadaniach będziemy na bieżąco informować mieszkańców i kibiców - mówi Joanna Maciejewska-Karbowniczak, kierownik Referatu Promocji, Informacji i Strategii w Urzędzie Miejskim w Zelowie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy