Reklama

Reklama

Członkowie OSP i pracownicy urzędu gminy żegnają zmarłego kolegę. Podano datę pogrzebu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Członkowie OSP i pracownicy urzędu gminy żegnają zmarłego kolegę. Podano datę pogrzebu - Zdjęcie główne

poglądowe | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W środę 15 czerwca niespodziewanie zmarł jeden ze strażaków z OSP Szczerców, a także pracownik tamtejszego urzędu gminy. Druhowie z jego jednostki podali datę pogrzebu.

Reklama

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w środę 15 czerwca w miejscowości Kozłówki w gminie Szczerców. Podczas gminnego ogniska, które odbyło się po zaplanowanych na ten dzień ćwiczeniach, strażak ochotnik i pracownik urzędu gminy zasłabł i stracił przytomność. Niestety pomimo natychmiastowego udzielenia mu pomocy mężczyzna zmarł.

- Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci druha z OSP Szczerców. Tuż po ćwiczeniach gratulowaliśmy strażakom, wszyscy byli uśmiechnięci i w pełnym zdrowiu. Z żalem przyjęliśmy wiadomość o tym, co się stało wieczorem, kilka godzin później. To dla nas trudna sytuacja, bo żegnamy nie tylko druha OSP Szczerców, ale także naszego kolegę z pracy - mówi Robert Kornacki, pracownik Urzędu Gminy Szczerców, który relacjonował przebieg manewrów w gminnych mediach.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 22 czerwca o godz. 15 w kościele pw. Narodzenia NMP w Szczercowie. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie urny z prochami na cmentarz parafialny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy