Reklama

Reklama

Nie żyje strażak z lokalnej jednostki. Członkowie OSP i pracownicy urzędu gminy pogrążeni w smutku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Nie żyje strażak z lokalnej jednostki. Członkowie OSP i pracownicy urzędu gminy pogrążeni w smutku - Zdjęcie główne

Poglądowe | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie żyje jeden ze strażaków OSP Szczerców i pracownik tamtejszego urzędu. Mężczyzna zasłabł podczas gminnego ogniska. Mimo natychmiastowego udzielenia pomocy nie udało się go uratować.

Reklama

W środę (15 czerwca) zmarł jeden ze strażaków z gminy Szczerców. Z zebranych informacji wynika, że podczas gminnego ogniska na boisku w miejscowości Kozłówki 49-letek zasłabł i stracił przytomność, a po chwili także czynności życiowe. Na pomoc natychmiast ruszyli mu koledzy, którzy przystąpili do reanimacji.

Około godziny 21:30 na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego. Niestety mimo udzielanej pomocy, mężczyzny nie udało się uratować, a lekarz stwierdził zgon na miejscu. Na ten moment nie jest znana przyczyna śmierci mężczyzny.

Tego samego dnia odbywały się ćwiczenia strażackie, w których również uczestniczył 49-latek. Jak wspominają obecni na manewrach koledzy, nic nie wskazywało, aby był w złym stanie zdrowia. 

Druha żegnają pogrążeni w żałobie koledzy z jednostki OSP oraz urzędnicy z gminy Szczerców.

- Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci druha z OSP Szczerców. Tuż po ćwiczeniach gratulowaliśmy strażakom, wszyscy byli uśmiechnięci i w pełnym zdrowiu. Z żalem przyjęliśmy wiadomość o tym, co się stało wieczorem, kilka godzin później. To dla nas trudna sytuacja, bo żegnamy nie tylko druha OSP Szczerców, ale także naszego kolegę z pracy. Po godzinie 18:00, kiedy kończyły się ćwiczenia, nic nie wskazywało na to, że Sylwester na kolejną akcję już się nie stawi - mówi Robert Kornacki, pracownik Urzędu Gminy Szczerców, który relacjonował przebieg manewrów w gminnych mediach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy