Reklama

Ferie w Muzeum Regionalnym

Opublikowano:
Autor:

Ferie w Muzeum Regionalnym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Ferie w Muzeum Regionalnym

Zapraszamy serdecznie do spędzenia ferii zimowych na zajęciach przygotowanych specjalnie na ten czas. Oto muzealna oferta skierowana do uczniów szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. Zajęcia są płatne w wysokości 1,00 zł od uczestnika:


1. „Moja nowa twarz”. Niegdyś maski były używane w celach magicznych i występują w różnych kulturach. Maska może wyrażać emocje, pomóc przeobrazić się w zwierzę lub po prostu pomóc w ukryciu się. Podczas warsztatów dzieci własnoręcznie wykonają maski karnawałowe – w sam raz na maskaradę!

Termin: 29-31 stycznia – 1-2, 5-9 luty 2018 r.
Prowadzące: Alicja Czechowska
Magdalena Marciniak-Darda


2. „Zróbmy sobie bałwanka”. Podczas warsztatów skierowanych do najmłodszych uczestników powstaną puchate bałwanki, którym niczego nie będzie brakowało chociaż wykonane zostaną w muzealnych salach.

Termin: 29-31 stycznia – 1-2 lutego 2018 r.
Prowadzący: Marcin Uss

3. „Mój mały zamek”. Warsztaty modelarskiego ABC, podczas których uczestnicy wykonają makiety zamku z uwięzioną w wieży królewną i dzielnym rycerzem na białym koniu, który odważnie ją oswobodzi i obroni przed czarownicą lub smokiem, a to wszystko będzie w Waszych rękach!

Termin: 1-2 , 8-9 lutego 2018 r.
Prowadzący: Rafał Jędrzejczak

4. „Nowe szaty łyżki i widelca”. Podczas warsztatów nauczymy Was jak wykorzystać popularną dziś technikę zdobienia, jaką jest decoupage, aby nadać przedmiotom „drugie życie”. Wy – z naszą pomocą – nowe szaty „wykleicie” drewnianym łyżkom, widelcom lub deseczkom.


Termin: 5-9 lutego 2018 r.
Prowadzący: Cezary Bukowiec

Wszystkie potrzebne materiały uczestnicy otrzymają na miejscu. Zajęcia trwają około 60 min. Minimalny wiek uczestników to 6 lat. Grupy powinny się składać z minimum – 7, maksymalnie - 15 osób. Na zajęcia zapraszamy również indywidualnych uczestników. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w dwóch turach w godzinach: 10:00 i 12:00.

Grupy i osoby indywidualne zainteresowane zajęciami proszone są o kontakt z pracownikami muzeum pod numerem telefonu 44 633 11 33 lub bezpośrednio w sekretariacie do dnia 26 stycznia 2017 roku.

Dzieci do lat 13, korzystające z muzealnej oferty indywidualnie, muszą być przyprowadzane i odbierane przez rodziców lub opiekunów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE