Reklama

Fabryka śniegu-spektakl w MCK-u

Opublikowano:
Autor:

Fabryka śniegu-spektakl w MCK-u - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl dla dzieci, pt. „Fabryka Śniegu”, w wykonaniu teatru TRIP, który odbędzie się 18 listopada o godzinie 17:00, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Śnieg jesienią? Na scenie MCK wszystko jest możliwe! Ale spokojnie, chłodno nie będzie, choć aktorzy chorzowskiego teatru TRIP będą mieli za zadanie wykreować zimową aurę i sprowadzić do Bełchatowa śnieg! Malownicza pora roku będzie tu jednak tylko pretekstem do opowieści o szacunku i akceptacji w świecie, w którym nie ma dwóch takich samych istot, a każda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

O Spektaklu:
Hen daleko nad głowami, gdzie mróz szczypie za uszami, w podniebnym świecie nad chmurami, codziennie wrze praca. Obłoczek i Sopelka codziennie odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Niestety pewnego dnia, z samego rana, wielka maszyna do produkcji śniegu ulega awarii . Nikt nie potrafi jej naprawić, nawet inżynier Złota Łapka. Dzielni pracownicy Fabryki muszą jak najszybciej poradzić sobie z tą kryzysową sytuacją. Czy uda się wyprodukować śnieg na czas? Co z tym wspólnego ma przebiegły i wściekły do czerwoności Karol Yfer? oraz czy dzieci będą w stanie pomóc bohaterom w ich kłopotach?

Bilety w cenie 15 zł dostępne są w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://bit.ly/2HJQ7Er​
Wydarzenie realizowane jest w ramach Teatralnej Jesieni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE