Reklama

Chcesz zostać policjantem? Komenda otwiera swoje drzwi, sprawdź się!

Opublikowano:
Autor:

Chcesz  zostać policjantem? Komenda otwiera swoje drzwi, sprawdź się! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policja otwiera swoje drzwi na nowych kandydatów do pracy. O zasadach i procedurach rekrutacji policjanci z bełchatowskiej komendy szeroko będą informować w trakcie dnia otwartego, który planowany jest na 18 marca. Tego dnia każdy chętny będzie także mógł sprawdzić swoją formę fizyczną na torze przeszkód jaki pokonują kandydaci do służby.

Policja kusi wakatami i możliwością interesującej, nietuzinkowej pracy. Nie stawia zbyt wyśrubowanych wymagań, jak czytamy w oficjalnych komunikatach - niezbędnym jest posiadanie polskiego obywatelstwa, co najmniej średniego wykształcenia i oczywiście niekaralność. Policjanci z bełchatowskiej komendy zachęcają i zapraszają na dzień otwarty w jednostce, który zaplanowano na 18 marca.

- Każdy będzie mógł się zapytać o zasady i procedury rekrutacji. Odbędą się także zajęcia z psychologiem. Ponadto każdy, kto zabierze ze sobą obuwie i strój sportowy, będzie mógł się sprawdzić pod okiem policyjnych instruktorów, na torze przeszkód, jaki pokonują kandydaci do służby - informuje Ewelina Maciejewska z KPP w Bełchatowie.

Jak informują policjanci w razie ewentualnych pytań dotyczących dnia otwartego można kontaktować się z zespołem kadr i szkoleń bełchatowskiej komendy pod numerem telefonu: 44 635 52 38.

Wszyscy zainteresowani służbą w policji są mile widziani w komendzie przy ul. 1 Maja 7, 18 marca o godzinie 9.00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE