Reklama

Reklama

Bierzmowanie w bełchatowskiej parafii. Arcybiskup przekazał relikwie [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Młodzież z parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła i Świętej Barbary w Bełchatowie przyjęła sakrament bierzmowania. Uroczystość poprowadził arcybiskup Grzegorz Ryś.

Reklama

W niedzielę, 18 września, w parafii na Dolnośląskim z zjawił się arcybiskup Grzegorz Ryś. Podczas swojej wizytacji przewodniczył mszom świętym, spotkał się z wiernymi oraz udzielił bełchatowskiej młodzieży bierzmowania.

Do sakramentu przystąpiło 45 osób, które wcześniej uczestniczyły w cotygodniowych spotkaniach formacyjnych oraz weekendowych rekolekcjach. Ważnym punktem wizytacji biskupa było również przekazanie relikwii.

- Metropolita łódzki wniósł uroczyście do naszej świątyni relikwie Krzyża Świętego. Ofiarowane nam zostały przez jedną z holenderskich diecezji. To wielki dar dla naszej parafii – przekazują Księża Sercanie.

Podczas wizytacji parafianie mieli również możliwość spotkania się z arcybiskupem i opowiedzieć o swoich działaniach. Grzegorz Ryś z uwagą wysłuchał zebranych, a na zakończenie skierował kilka słów do zebranych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy