Reklama

Reklama

Przed nami kolejne utrudnienia na A1 koło Piotrkowa. Kierowcy powinni wybrać objazd

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Przed nami kolejne utrudnienia na A1 koło Piotrkowa. Kierowcy powinni wybrać objazd - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowcy, którzy w najbliższych dniach będą chcieli przejechać odcinkiem autostrady A1 Tuszyn – Piotrków muszą spodziewać się utrudnień. W nocy z 2 na 3 i z 3 na 4 grudnia zaplanowano tam czasowe wyłączenia ruchu.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała dziś o kolejnych utrudnieniach w ruchu na autostradzie A1, które związane są z pracami na odcinku Tuszyn – Piotrków Trybunalski. Tym razem chodzi o montaż belek konstrukcyjnych na wiadukcie na drodze Bąkowiec – Polesie (346 km trasy).

Czasowe wstrzymania ruchu zaplanowano na dwie najbliższe noce – 2 i 3 grudnia.

- W nocy z 2/3 grudnia prace będą prowadzone w godzinach od 19.00 do 6.00, zaś w nocy z 3/4 grudnia w godzinach od 19.00 do 10.00 dnia następnego – informuje GDDKiA.

Wstrzymania ruchu są niezbędne w związku z faktem, że belki będą montowana nad jezdnią, na której odbywa się ruch. Przerwy nie będą trwały dłużej niż 15 minut.

Jak informuje GDDKiA,  takich przerw w ciągu każdej nocy będzie kilkanaście. Istnieje także możliwość ominięcia tego odcinka budowy jadąc drogą krajową 12/91. W kierunku Katowic na węźle Tuszyn trzeba zjechać na DK12/91 i dotrzeć nią do drogi ekspresowej S8 na węźle Piotrków Trybunalski Północ, skąd można kontynuować podróż na południe. Jadąc w przeciwnym kierunku należy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód skręcić na drogę S8 w kierunku Warszawy i po dojechaniu do węzła Piotrków Trybunalski Północ skręcić na DK12/92 w stronę Łodzi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy