Reklama

Reklama

Trwa nabór do bełchatowskich przedszkoli. Czy zostały jeszcze wolne miejsca?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Bełchatowa - www.belchatow.pl

Trwa nabór do bełchatowskich przedszkoli. Czy zostały jeszcze wolne miejsca? - Zdjęcie główne

foto Urząd Miasta Bełchatowa - www.belchatow.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilkadziesiąt miejsc wciąż czeka na najmłodszych w czterech bełchatowskich przedszkolach. Wnioski w naborze uzupełniającym będą przyjmowane do 19 sierpnia.

Reklama

Podczas tegorocznego naboru do bełchatowskich przedszkoli dla maluchów przygotowano łącznie 358 miejsc. Rodzice, którzy chcą zapisać do nich swoje dzieci, nadal mogą jednak to zrobić. W placówkach nr 4, 6, 7 i 9 wolnych jest bowiem 38 miejsc. 

- Sytuacja jest komfortowa. Każdy rodzic zainteresowany wychowaniem przedszkolnym dla swojego dziecka znajdzie miejsce dla realizacji tego prawa w naszym mieście. Mowa tu nie tylko o dzieciach mieszkających w Bełchatowie, którym w pierwszej kolejności musimy zagwarantować taką opiekę. Szansę mają także najmłodsi spoza naszego miasta - mówi Elwira Antońska, dyrektor Wydziału Oświaty w bełchatowskim urzędzie miasta.

Potrzebne dokumenty rodzice mogą odnaleźć na stronach internetowych przedszkoli, a także otrzymać bezpośrednio w placówkach. Wnioski przyjmowane będą do 19 sierpnia, natomiast listy przyjętych zostaną opublikowane 24 sierpnia. Do 26 sierpnia należy potwierdzić chęć uczęszczania dziecka do przedszkola. Ostateczna lista pojawi się z kolei 29 sierpnia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy