Reklama

Reklama

Koncert uczniów z Bełchatowa i regionu. Wśród gości dyrektor organizacji UNICEF [FOTO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W MCK PGE Gigantach Mocy odbył się koncert Kolęd i Pastorałek zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bełchatowie. Na scenie zaprezentowali się wychowankowie 11 placówek z miasta i okolicznych miejscowości. Wśród gości znalazł się dyrektor polskiego oddziału organizacji UNICEF.

Reklama

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. gen. Janusza Głuchowskiego w Bełchatowie już po raz czwarty zorganizował Integracyjno-Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie odbyło się w sali MCK PGE Gigantów Mocy, a na scenie stanęli wychowankowie 11 szkół i placówek z miasta i regionu. W sumie wystąpiło ponad 100 wykonawców.

Przed zebranymi zaprezentowali się uczniowie z: Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 3 w Bełchatowie, Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Bełchatowie, Szkoły Podstawowej nr 4 w Bełchatowie, Szkoły Podstawowej nr 12 w Bełchatowie, Szkoły Podstawowej nr 13 w Bełchatowie, Szkoły Podstawowej w Łękawie, Szkoły Podstawowej w Dobrzelowie, wychowankowie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bełchatowie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej, SOSW w Bełchatowie oraz Zespół Promienie Bełchatowa.

Podczas koncertu chóry, zespoły i soliści zaśpiewali polskie kolędy i pastorałki. Swoimi występami oczarowali, licznie zgromadzoną na sali, publiczność, która nagrodziła ich gromkimi brawami. Nie zabrakło też drobnych upominków od sponsorów wydarzenia.

Głos podczas koncertu zabrał również Dyrektor Marketingu i Komunikacji UNICEF Polska, Paweł Barski, który podziękował organizatorom koncertu za włączenie się do akcji „Na ratunek dzieciom w Rogu Afryki” i koordynację podczas imprezy zbiórki datków dla dzieci z Półwyspu Somalijskiego, dotkniętego suszami, głodem i skrajną biedą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy